Lüleburgaz ve Çevresine Taşıma Hizmetleri

Taşımacılık İstenilen hizmetlerin, malların, hammaddelerin taşıyıcı çalgılara yüklenip güvenli, ekonomik, hızlı ve sağlam taşınıp tüketiciye ulaştırılmasına taşımacılık denir.

Çağrı Evden Eve Nakliyat Lüleburgaz olarak yaptığımız en güvenilir ve en kaliteli ulaştırma seçeneklerimizde ise Taşımacılık kategorisi yer almaktadır.

Havayolu, Karayolu, Demiryolu ve Denizyolu olarak 4 temel taşıma yolu vardır.

Karayolu; öteki taşıma modlarına göre hızlı ve kısa mesafeli taşımalarda daha uygun olması sebebiyle en yaygın olarak tercih edilen taşıma yoludur.

Havayolu; Havayolu taşımacılığında daha çok hacmi ve ağırlığı minik fakat değeri büyük eşyalar taşınmaktadır. Taşıma modları arasında nispeten biraz daha pahalı olan yoldur. Fakat vakit tasarrufu açısından en uygun taşıma yoludur.

Demiryolu; öteki taşıma modlarına istinaden uluslararası alanda daha ekonomik ve daha güvenli olanaklar sunmaktadır. Taşınacak olan malların cinsine göre açık yada kapalı vagon hizmetinin yanı sıra direkt olarak 20′, 40′ ve 45′ konteyner taşımacılığına da imkan sunmaktadır.

Deniz yolu; Deniz aşırı mesafelerde seçilebilecek en doğru taşıma yoludur. Tek seferde binlerce konteynerin taşınması ve yükleme-boşaltma kolaylığı sebebiyle de çoğunlukla tercih edilen taşıma modlarından biridir.

Mevcut Taşıma işlemini yaptığımız il ve ilçeler hakkında bilgi almak isterseniz eğer ;

Kırklareli, Çorlu, Tekirdağ, Edirne, Babaeski, Hayrabolu, Muratlı, Saray, Vize ve Lüleburgaz olarak kesinleşmiştir.